ТзОВ "Агротехніка"

Виробництво комбікормів та концентратів

Переробка олійних культур

Наявність:
В наявності
Ціна:
Договірна
  
Доставка:
Безкоштовна доставка (Роздрібна ціна включає вартість доставки при замовленні від 1 тони продукції на території Волинської, Рівненської, Житомирської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Хмельницької областей)
Корма та концентрати від виробника - професійно та завжди вигідно!

ТзОВ «Агротехніка» є виробником наступної продукції:

  • олія соняшникова, макуха соняшникова, паливні пілети;
  • олія ріпакова, макуха ріпакова;
  • олія соєва, макуха соєва, повножирова соя.

Завод смт. Турійськ по переробці олійних культур працює на сучасному устаткуванні компанії «Farmet» (Чехія), використовуючи метод двократного гарячого пресування. Якісна сировина та модернізоване обладнання забезпечує європейську якість продукції та безвідходний процес виробництва. Дана продукція виробляється відповідно до стандартів  ISCC.

Попереднє пресування відбувається по наступній схемі:

Вологотеплова обробка сировини відбувається в семичанній жаровні, при температурі від 90 до 100С, з вологістю в чанах від 3,8 до 5,2%. Час перебування сировини в жаровні від 20 до 50 хв. Потім сировина надходить до пресу.

Кінцеве пресування відбуваються по наступній схемі:

Вже подрібнена пресована макуха з підвищеним вмістом жиру направляється до жаровні. Обробка відбувається при температурі  від 950  до 100С, з вологістю до 3%. Час перебування в жаровні до 45 хв. Оброблена макуха направляється до двох пресів.  Далі олія направляється на фільтрацію, а потім на склад зберігання олії, макуха через охолоджувач – в склад макухи.

 

Завод з переробки сої смт. Турійськ забезпечений високотехнологічним екструдерами ТМ „Bronto” та пресами європейського зразка.

Процес екструдація​ наступний:

Насіння сої проходить через екструдер при температурі від 130 до 150С, після чого повножирова екструдована соя поступає в охолоджувач. По охолодженню продукція поступає на склад олії, або на подальшу переробку. Екструзія поєднує у собі гідротермічну і механічну обробку сировини з метою отримання продукту з новою структурою і властивостями. За рахунок зміни якісних властивостей руйнується структура білкових молекул і відповідно інактивуються поживні речовини, які мають білкову природу.

​​Пресування відбувається по наступній схемі​:

Повножирова екструдована соя поступає на преса. Після пресів вироблена макуха поступає на склади для зберігання макухи, а олія – в спеціальні ємкості для зберігання олії.

Для виробництва олії та макухи використовується насіння зібране в Волинській та Рівненській областях.

В цілому за 2015 рік завод переробив 25 492 т ріпаку,  1 487 т насіння соняшника, та 15 250 т сої. 

Виробництво пройшло сертифікацію згідно вимог ISCC. Номер сертифікату EU-ISCC-DE105-82896303. Дійсний до 23.08.2016 року.

  • Дата публікації: 07.03.2018

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Доставка Оптова ціна включає доставку до складу покупця
Варіанти оплати
  • Предоплата
  • Безналичный расчёт